Akçın Group Of Companies

Akçın Group Of Companies Limited 1999 yılında Niyazi Akçın tarafından kurulmuştur. Şirket faaliyetlerininde ticaret, çamaşırhane hizmetleri, endüstriyel çamaşır makineleri kurulumları, sanayi tipi temizlik makineleri, endüstriyel mutfak kurulumları, temizlik kimyasalları, araç gereçleri, tekstil, otel buklet  malzemleri, kağıt ürünleri satışı, yurt işletmeciliği ve online alışveriş bulunmaktadır.
 

Akçın Online Express

Gelişen ve değişen Dünya’da ticaretin dijitalleşmesine ayak uyduran Akçın Group Of Companies 2020 yılı itibariyle kendi Toptan Temizlik ve Hijyen Ürünleri e-ticaret platformunu kurup iş ortaklarının hayatlarını kolaylaştırmayı kendine hedef belirlemiştir.

27 yıllık ticari tecrübesini bir e-ticaret platformuna sığdıran Akçın Group, toplam 10 ana kategori ve 39 alt kategori ile 1500 ürün çeşidini tek bir çatı altında toplamıştır.

Online Express; temizlik ve hijyen ürünleri, kağıt grubu, temizlik araç-gereç ve ekipmanları, endüstriyel çamaşırhane makineleri, endüstriyel mutfak ekipmanları, ambalaj ürünleri, sarf malzemeleri, endüstriyel ve ev tekstil ürünlerinin online satıışını gerçekleştiren bir e-ticaret sitesidir. 

Online Express platformuna www.akcinonline.com web sitesinin yanı sıra tüm mobil işlemcilere uygun tasarlanmış ‘Online Express’ mobil uygulama sisteminden de erişilmektedir.
 

 

Online Express Avantajları
* Güvenilirlik
Modern ve güvenli yazılım altyapısı ile kullanıcılarının üye bilgi portalını en üst düzeyde korumaktadır.
Kredi kartı ödemelerinde 3D Secure sistemi kullanılmaktadır. 3D Secure ile yapılan ödemeler sadece kart sahibinin cep telefonuna gelen onay kodu ile tamamlanabilmektedir.

*Kolay Sipariş
Kullanıcılarının zamandan tasarruf edebilmeleri için site tasarım aşamasında evrensel tasarım ilkesi benimsenmiştir. Kategori ayrımı sayesinde talep edilen ürün ve/veya ürün seçeneklerine belirgin bir şekilde ulaşılabilmektedir. Bu özelliğin yanı sıra sitenin her sayfasında bulunan ‘Arama’ sekmeni ile aranan ürüne daha kısa bir yoldan ulaşılmaktadır. 

*Düşük Fiyat
İş ortaklarının maliyetlerini düşünerek hareket etmeyi ve müşterilerine alırken kazandırmayı prensip edinmiştir. Kaliteyi uygun fiyata vermesinin yanında her hafta güncellenen ‘Fırsat Ürünler’, ‘Kolili Satış’ ve ‘ Altıncı Bedava’ kategorileri ile müşterilerine online alışverişin kolaylığı yaşatmaktadır.

*Hızlı Teslimat
Kendine ait profesyonel dağıtım ağı ile K.K.T.C sınırları içerisinde bulunan tüm bölgelere hızlı teslimat sağlamaktadır. Sipariş tarihinden itibaren en geç 2 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir.

*İade / Değişim Kolaylığı
İade edilmek istenilen tüm ürünler iade alınıp yerine istenilen ürün teslim edilmektedir.

* Yenilikçi
Üyelerinden gelen ihtiyaç ve talepleri yakından takip ederek ürün yelpazesini günden güne geliştiren ve bu gelişimi profesyonel olduğu alanlar çerçevesinde hayata geçirerek memnuniyeti üst seviyede tutmaktadır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR