SPEED QUEEN \ IPSOSPEED QUEEN CD10 DRYING TUMBLER (JETONLU)
SPEED QUEEN \ IPSOSPEED QUEEN CD10 DRYING TUMBLER (JETONLU)

CD10 DRYING TUMBLER (JETONLU)

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Dayanıklı Tasarım: Sağlam bir çerçeve ve galvanizli çelik silindir maksimum dayanıklılık ve 7 cu sağlar. ft. hacim
Verimli Kurutucu Isıtma: 22.500 veya 25.000 BTU (gazlı modeller) ve 5350 veya 4750 Watt (elektrikli modeller) ile yüksek verimli ısıtma, 
çamaşırların kurutulmasını hızlı ve daha verimli hale getirir.
Büyük Kapı Açılışı: Kapı açıklığı, sektördeki en büyük kapılardan biridir ve yükleme ve boşaltmayı kolaylaştırır.
Temizlemesi Kolay Lif Bölmesi: Geniş bir tiftik bölmesi, temizliği kolaylaştırır.

Dünyadaki en iyi -10 kg profesyonel çamaşır makineleri ve kurutma makineleri

Dünya genelindeki toplu tesisler, küçük işletmeler ve mülk sahipleri misafirlerine, sakinlerine ve müşterilerine en iyi çamaşır yıkama deneyimini sunmak için Speed Queen’in kanıtlanmış performansına güvenmektedir.

Profesyonel çamaşır makinelerimiz ve kurutma makinelerimizde, özelliklerin pratik becerisi çamaşırhanenizi daha basit ve daha üretken hale getirmek üzere tasarlanmaktadır.

Speed Queen ile sadece daha fazlasını elde edersiniz

  • Daha Fazla Çok Yönlülük OPL ve Satış piyasalarının üstesinden birlikte gelin: Kilit modeller her iki ortam için fabrikada donatılmış olarak gelir.
  • Daha Uzun Kullanım Ömrü Maksimum iç rahatlığı: Speed Queen makineleri 15.000 döngü boyunca test edilmekte ve en iyi garantiyle desteklenmektedir. Ayrıca, Speed Queen Insights panosu herhangi bir arızayı önlemek için sizi önleyici bakım konusunda uyaracaktır.
  • Daha Fazla Kontrol Şimdi, ekipmanınız üzerinde mutlak kontrole sahipsiniz: Tüm makinelerinize uzaktan erişin ve döngüleri, su seviyelerini ve daha fazlasını Quantum kontrolleri ile (yeniden) programlayın.

Ağır işe uygun çamaşır yıkama ihtiyaçlarınıza en iyi yanıt

110 yıllık deneyim; dünyada her bir dakikada profesyonellere 2 makine satılmaktadır. Çamaşır yıkama işinden anlıyoruz. Tüm işimiz bu.

Makinelerin özel binalara, öğrenci rezidanslarına, restoranlara, bakım evlerine, spor salonlarına veya toplu tesislere gidip gitmediğine bakılmaksızın tasarlıyoruz, test ediyoruz ve beklentileri aşıyoruz.