SPEED QUEEN \ IPSOEND. ÇAMAŞIR YIKAMA VE KURUTMA SETİ
SPEED QUEEN \ IPSOEND. ÇAMAŞIR YIKAMA VE KURUTMA SETİ

END. ÇAMAŞIR YIKAMA VE KURUTMA SETİ

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Set İçeriği;
1 adet Speed Queen CW10 Endüstriyel Çamaşır Yıkama Makinesi (JETONLU)
1 adet Speed Queen CD10 Endüstriyel Çamaşır Kurutma Makinesi (JETONLU) 

Referans Listeleri

Müşteri Görüşleri

Set Avantajları:
*Zamandan tasarruf
*Düşük su kullanımı sayesinde işletme maliyeti düşürmektedir.
*Endsütriyel yapısı sayesinden sıkma anında nemi uzaklaştırarak işlemini gerçekleştirdiğinden çamaşır verimliliğini artırır.
* Daha verimli, daha uzun ömürlü, daha esnek, işlerinizi daha kolay ve daha kârlı hale getirecek birinci sınıf, yenilikçi, profesyonel çamaşırhane ekipmanları.

 

Dünyadaki en iyi -10 kg profesyonel çamaşır makineleri ve kurutma makineleri

Dünya genelindeki toplu tesisler, küçük işletmeler ve mülk sahipleri misafirlerine, sakinlerine ve müşterilerine en iyi çamaşır yıkama deneyimini sunmak için Speed Queen’in kanıtlanmış performansına güvenmektedir.

Profesyonel çamaşır makinelerimiz ve kurutma makinelerimizde, özelliklerin pratik becerisi çamaşırhanenizi daha basit ve daha üretken hale getirmek üzere tasarlanmaktadır.

Speed Queen ile sadece daha fazlasını elde edersiniz

  • Daha Fazla Çok Yönlülük
    OPL ve Satış piyasalarının üstesinden birlikte gelin: Kilit modeller her iki ortam için fabrikada donatılmış olarak gelir.
  • Daha Uzun Kullanım Ömrü
    Maksimum iç rahatlığı: Speed Queen makineleri 15.000 döngü boyunca test edilmekte ve en iyi garantiyle desteklenmektedir. Ayrıca, Speed Queen Insights panosu herhangi bir arızayı önlemek için sizi önleyici bakım konusunda uyaracaktır.
  • Daha Fazla Kontrol
    Şimdi, ekipmanınız üzerinde mutlak kontrole sahipsiniz: Tüm makinelerinize uzaktan erişin ve döngüleri, su seviyelerini ve daha fazlasını Quantum kontrolleri ile (yeniden) programlayın.

Ağır işe uygun çamaşır yıkama ihtiyaçlarınıza en iyi yanıt

110 yıllık deneyim; dünyada her bir dakikada profesyonellere 2 makine satılmaktadır. Çamaşır yıkama işinden anlıyoruz. Tüm işimiz bu.

Makinelerin özel binalara, öğrenci rezidanslarına, restoranlara, bakım evlerine, spor salonlarına veya toplu tesislere gidip gitmediğine bakılmaksızın tasarlıyoruz, test ediyoruz ve beklentileri aşıyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR